Przejdź do treści

O nas

GSP Engineering Services – kompleksowe wsparcie techniczne Twojego zakładu produkcyjnego

Zajmujemy się outsourcingiem przemysłowym w zakresie mechaniki oraz inżynierii przemysłowej. Jest to kompleksowe wykonywanie konkretnych zadań lub przejęcie określonego obszaru działania zakładu. To rozwiązanie tańsze i wygodniejsze niż tworzenie wewnętrznych działów odpowiedzialnych za określoną dziedzinę. Pozwala przy tym w pełni wykorzystać dostępne technologie bez konieczności ponoszenia dużych nakładów inwestycyjnych.

Naszą domeną jest więc nie tylko świadczenie konkretnych usług, ale też zapewnienie naszym klientom dostępu do wiedzy, zaplecza technicznego i pracowniczego. To tworzenie szans i eksploracja nowych obszarów rozwoju – takich, które mogą być nieosiągalne lub zbyt kosztowne, gdyby poszukiwać ich na własną rękę.

Naszą specjalizacją są branże:

 • przemysłowa,
 • drzewno-celulozowa,
 • spożywcza,
 • mechaniczna,            
 • stalowa.

Z sukcesem współpracujemy również z przedsiębiorstwami z innych branż i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Działamy wszędzie tam, gdzie potrzebne są usługi z zakresu inżynierii przemysłowej. Podejmujemy się działań takich jak utrzymanie ruchu, wykonanie i monitorowanie systemów odpylania i wentylacji, analiza stanu technicznego czy sprzątanie.

Należymy do Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK Polska).

Nasze doświadczenie, Twoje bezpieczeństwo

Nowoczesne zarządzanie halą produkcyjną wymaga nieco więcej niż tylko doświadczenia. Wiemy o tym, bo od lat z sukcesem pomagamy przedsiębiorcom zarządzać procesami produkcyjnymi oraz obsługą hali. O wiele ważniejsze są PEWNOŚĆ, JAKOŚĆ i RENTOWNOŚĆ produkcji. Może je zapewnić współpraca z zewnętrzną firmą technologiczną.

Decydując się na outsourcing pracowników przemysłowych i współpracę z GSP Services, otrzymujesz nie tylko zaangażowanie, profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość usług. Zyskujesz także mnóstwo innych korzyści, które usprawniają funkcjonowanie Twojego zakładu.

Szeroka kadra naszych specjalistów zapewni Ci:

 • DOSTĘP DO NAJLEPSZEGO KNOW-HOW, bez potrzeby rozwijania własnego ośrodka technologicznego i zatrudniania dodatkowych pracowników;
 • ŁATWOŚĆ PLANOWANIA PRODUKCJI;
 • MASZYNY, URZĄDZENIA I INSTALACJE dostosowane do Twoich potrzeb i zapewniające Ci optymalną jakość oraz pożądany wolumen produkcji;
 • PEWNOŚĆ CIĄGŁOŚCI PRAC.

Wszystkie te elementy outsourcingu w przemyśle gwarantują elastyczność, która umożliwi Ci lepszą organizację pracy i dostosowanie się do zmian rynkowych.

Wybierz GSP Services! Razem wypracujemy sukces Twojej firmy

Celem współpracy z naszą firmą w ramach outsourcingu procesów przemysłowych jest wypracowanie zadowalających Cię wyników ilościowych i jakościowych produkcji. Strategią, która pomaga nam je osiągnąć, jest personalizacja rozwiązań. Wszystkie działania dostosowujemy do uwarunkowań finansowych, architektonicznych i technologicznych, a także szans i zagrożeń wynikających z rodzaju wykonywanej działalności.

Outsourcing procesów przemysłowych to multum korzyści dla Twojego zakładu produkcyjnego, w tym:

 • efektywne zarządzanie procesami produkcji, sprzętem i zasobami ludzkimi;
 • łatwiejsze i tańsze wdrażanie nowych strategii produkcji bez względu na ograniczenia;
 • redukcja kosztów produkcji wynikająca ze zwiększenia bezpieczeństwa pracy oraz zmniejszenia ryzyka awarii i przestojów w pracy.
 • wysoka efektywność produkcji – dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możemy stale nadzorować wykonywane działania, błyskawicznie rozwiązywać problemy i skutecznie redukować koszty części zamiennych.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak wygląda outsourcing przemysłowy w GSP Services! Przedstawimy Ci indywidualny plan działania, który pomoże Ci wypracować przewagę rynkową i stworzy nowe możliwości rozwoju!

Masz pytania? Zadzwoń +48 576 422 433

Zapytaj o ofertę!